· Рус · Укр
Пошук Мапа сайту Написати нам

Ковдри

Ковдра з волокнами срібла Silver

Ціна:
949 грн.
Продавець:
Dormeo
Виробництво:
Dormeo

Докладніше про "Ковдра з волокнами срібла Silver":

Ковдра з волокнами срібла Silver

З приємно теплою, м'якою і наповненою мікроволокном Wеllsleep ковдрою Dormeo Silver Ваш сон буде приємним, ніби Ви спите на хмарах..

Крім того, ковдра Dormeo Silver містить срібні волокна і має термодинамічні властивості: воно прохолодне влітку й тепло взимку.

Завдяки високій електропровідності і світловідображенню, срібло створить комфортні умови для сну при будь-яких температурах.

Срібло нейтралізує неприємні запахи, які можуть бути викликані появою бактерій, грибків і навіть цвілі. Вони перешкоджають виникненню бактерій, грибків і цим самим попереджують появу неприємного запаху.

Ця повітропроникна і тепла ковдра забезпечить Вам комфортний і розслаблюючий сон протягом всієї ночі.

Сучасна західна медицина розглядає срібло, як кращий протимікробний елемент. Срібні волокна, які використані при виготовленні ковдри Dormeo Silver, вплетені в волокна з яких складається верхнє покриття ковдри. Волокна повністю зберігають всі свої якості, а завдяки срібним волокнам набувають нових.

Мікроволокно Wellsleep® Advanced надзвичайно м'яке, повітропроникне і не збивається в грудки. Його дивовижна структура утворює повітряні кишені, які забезпечують додатковий об’єм ковдри Dormeo Silver. Це надає їй ще більше схожості з ковдрою, яка наповнена гусячим пухом. Тільки на відміну від таких ковдр, воно не викликає алергії.

  • Покриття: 1% срібних волокон, 35% дихаючі волокна Клімалайт, 64% мікроволокно Softdream

  • Наповнення: 350 гр, 100% мікроволокно Wellsleep®

  • Усадка: 2-3%

  • Розмір: 140х200, 200х200

Сайт: www.ru.dormeo.com.ua

Телефон для консультації: 8 (044) 459-02-29.