· Рус · Укр
Пошук Мапа сайту Написати нам

Статті

Готуємося до весняного паводку 2010 року— 28.02.2010

Весна прийшла! Для багатьох людей - це найулюбленіша пора року. Сніжні замети і бурульки, вже не в силах протистояти весняному сонцю, починають танути, утворюючи глибокі калюжі. Природа і людина оживає після зими, в повітрі витає «запах весни»!

Тим часом, багато власників приватних будинків знають, що весна здатна і на «сюрпризи» у вигляді весняних паводків, які приводять до затоплення присадибних територій і житлових приміщень.

На випадок паводку МНС рекомендує запам'ятати прості правила: відключити в будинку газ, воду, електрику; цінні речі перенести на верхні поверхи; закрити вікна і двері, підготувати запас продуктів і питної води.

Ми ж хочемо звернути Вашу увагу на пристрої, які прийдуть до Вас на допомогу в цій складній ситуації.

Grundfos Unilift AP Якщо Ви вже коли-небудь придбали універсальний самовсмоктуючий насос з ручкою для перенесення, типу Wilo WJ 202, який використовуєте для водопостачання, поливу, перекачування і відкачування рідини. То в критичній ситуації їм можна буде скористатися.

Але кращим рішенням для відкачування паводкових вод і осушення затоплених приміщень буде застосування занурювального дренажного насоса. Його основні переваги: здатність перекачувати більший об'єм води (до десятків кубічних метрів); рідина може містити невеликі частинки піску і грунту до 10 мм. (насоси Wilo TC 10/10 або Pedrollo ZXm 1A/40, Grundfos Unilift AP 35B перекачують рідину з твердими частинками до 40 мм.); насос захищений від сухого ходу і не вимагає постійного спостереження.

TМW 32_8 Для зменшення витрат часу і засобів по чищенню стічних приямків, можна застосувати насос Wilo TMW 32/8 або TMW 32/11 з вбудованим пристроєм, за допомогою якого, працюючий насос разом з рідиною відкачує мул, що осідає на дні приямка. Працюють насоси в зануреному стані, знаходячись нижче за рівень перекачуваної рідини. Завдяки вбудованому вимикачу поплавця, дренажний насос здатний працювати в автоматичному режимі. При підвищенні рівня води в приямку, поплавець спливає і запускає насос. Коли рівень води знизиться і вимикач поплавця досягне рівня відключення - насос зупиниться. Рівень включення і відключення можна змінювати, регулюючи довжину кабелю поплавця.

Мінімальний залишковий рівень води від підлоги, при якій відбувається відключення насоса 14 - 30 мм. Дренажний насос фірми Pedrollo TOP FLOOR здатний відкачати рідину до залишкового рівня 2 мм від підлоги.

Занурювальні дренажні насоси виготовляються з полімерних композитних матеріалів високої міцності, наприклад Pedrollo TOP 1 і з неіржавіючої сталі - Grundfos Unilift KP 150. Останні мають більшу вагу, але працюють в ширшому діапазоні температур (від 0 до 50 0С).

Короткочасно (до 3-х хв.) дренажні насоси можуть перекачувати рідину з температурою до + 90 0С. Це дає можливість застосувати такий насос для ліквідації аварій в системах опалювання і відведення гарячої води, відведення стоків від пральної і посудомийної машини.

RX 1 Насоси мають невелику вагу і ручку для перенесення, тому можуть бути використані не тільки стаціонарно в приямку, але і мобільно.

Побутові дренажні насоси оснащуються електродвигунами однофазного струму, номінальною потужністю від 0,25 до 0,7 кВт., і мають широкий діапазон продуктивності і напору.

Для того, щоб підібрати необхідну потужність дренажного насоса, необхідно знати необхідне значення напору насоса і його подачу. Подача насоса повинна перевищувати об'єм притоки стічних вод. Натиск, який повинен забезпечити насос, є сума геодезичної різниці висот і втрат натиску в трубопроводі та арматурі.

На присадибній ділянці дренажний насос може бути незамінним помічником, якщо необхідно швидко наповнити місткість для поливу, відкачати воду з басейну, зробити фонтан або водопад.

Занурювальні дренажні насоси - по праву можна назвати універсальними пристроями для відведення рідини, які зможуть запобігти або істотно понизити матеріальні втрати, пов'язані з весняними «сюрпризами» природи.

Зведена таблиця дренажних насосів

НайменуванняПотужність електродвигуна кВтМатеріал корпусуЦіна в грн.
Grundfos Unilift KP 1500.2неіржавіюча сталь1949
Pedrollo Top-10.25пластик977
Pedrollo RXm10.25неіржавіюча сталь1389
Wilo TMW 32/8 0.37пластик1431
Wilo TMW32/11 0.55пластик1722
Wilo TC 10/10 0.6н.сталь / чавун2002
ZXm 1А/400.85н.сталь / чавун1991
Grundfos Unilift AP 350.5неіржавіюча сталь4185

Інформація надана інтернет-магазином насосів "Помпа"