· Рус · Укр
Пошук Мапа сайту Написати нам

Гральнi кімнати

Диво-теремок

Ціна:
29670 грн.
Продавець:
Катарсис
Виробництво:

Докладніше про "Диво-теремок":

Диво-теремок

Конструктор «Диво-Теремок» - це шестикутна споруда в стилі старовинної дерев'яної архітектури, виконана в техніці мереживного плетіння і є витвором прикладного мистецтва.

Він складається з 40 деталей і може розбиратися і збиратися за допомогою спеціальних прихованих з'єднань. Висота терему – 210 см, ширина – 150 див.

Головна відмінність від інших моделей будиночків запропонованих на світовому ринку, в тому, що «Диво-Теремок» виготовлений не з пластмаси, а з натуральних і екологічно чистих матеріалів, бамбука і ротанга. Ці матеріали відрізняються легкістю, міцністю і витонченістю. Деревина ротанга складається з дуже міцної кори і не піддається руйнуючому впливу води і не поступається високоміцним матеріалам.

Творчий процес, під спостереженням батьків, за участю братів і сестер, або просто друзів-однолітків, зближує малюка з близькими йому людьми. Він повний несподіваних відкриттів. Дитячі фантазії тримають мозок дитини постійно зайнятим: це перша їжа дитячого розуму, найважливіша його «робота». У них не стільки виявляється наслідування, скільки винахідливість: зробити щось самому, по-своєму.

Диво-теремок

По-перше: діти можуть розфарбовувати теремок, використовуючи водорозчинні гелі спеціально для дітей, які легко змиваються (кольорові ескізи додаються). По-друге: «Диво-Теремок» може служити дитячим театром, спальнею для малюка, а в літній період не замінимим місцем ігор і розваг.

Диво-теремок

Конструктор «Диво-Теремок», може зайняти центральне місце в організації дитячих свят: дні народження, новорічні, різдвяні свята, в період дитячих канікул.